test_1 - 4. Kasım 2020
ahet şahin klinika_deneme
ahmet şahin

cevaplama kısmı


8. Şubat 2020
Merhaba ben 13 yıldır depresyon tedavisi görüyorum bir türlü iyileşmedim eskiye ramen iyim fakat ilaç içmeden duramıyorum ilaca bağımlı kaldım eğer tedaviye başlarsam ücreti ne kadar olur maddi durumum çok iyi değil
İlknur kurt

Merhaba biorezonansla ilaç kullanmadan da depresyon tedavisi mümkündür. Ayrıntılı bilgi için bilgi için bizimle iletişime gecebilirsiniz.


15. Mart 2017
sigarayı bırakmak zorundayım.ama hem sigara içmeyi seviyor hemde keyif alıyorum.oyüzdende bırakamıyorum.cakçiğerimde sorun görüldüğü için doktor acil olarak sigarayı bırakmam gerektiğini söyledi.bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz
ELİF HOŞGÖRDÜ

Biorezonans kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması işlemidir. Quitt terapisi ise Almanya kökenli olup biorezonans teknolojisinin bağımlılıklar ve kilo vermeye odaklı özel şeklidir. Bu işlemi aşılamaya da benzetmek mümkün olabilir. Amaç alerjen ya da bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir “silkelenme” ve “temizlenme” hali yaratabilmektir. Biorezonans tekniği birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. İçilen sigaradan alınan frekans (elektromanyetik yayılım), elektronik olarak ters çevrilerek (ayna görüntüsü olarak) çok küçük elektromanyetik sinyaller şeklinde vücuda verilir. Yapılan işlem vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir. Bağımlılık yaratan maddeden alınan frekans paterninin ayna görüntüsünün vücuda verilmesi ve iki ters frekans paterninin birbirini ortadan kaldıracağı bilgisi…

Yapılan terapiler sigara isteğini azaltır. Sigarayı stres yaşamadan ya da fazla kilo almadan bırakabilmenizi sağlar.


23. Şubat 2017
Merhaba, Benim toza, tüye, polene vs. Alerjim var ve alerji ilacı kullanıyorum. Ömrün boyunca kullanıcaksın başka tedavi şekli Yok dedi doktor fakat ben hiç bi şekilde ilaç kullanmayan biriyim (en şiddetli baş ağrısında bile kullanmam). Bazen ara veriyorum ilaca evde herhangi bi iş yaptığımda hemen grip oluyorum. Biorezonans kalıcı olarak tedavi edermi? Ve Tedavi süreci nekadar sürüyo?
Ayşegül

Merhaba,

Ömür boyunca ilaç kullanmanız gerektiğini düşünmüyoruz. Frekans testlerimizden sonra terapinize hemen başlanıyor ve hasta uyumu ile beraber %90 başarı ile yüz güldürücü sonuçlar alıyoruz. Sizi merkezimize bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla


23. Şubat 2017
Bacaklarimda ve popom da surekli kirmizi seyler cikiyor bazen sivilce gbi oluyo karaciger testim ve kan sonuclarim normal cikti biseye alerjim oldugunu dusunuyorum cok rahatsiz olmaya basladim ne yapabilirim ?
Esra usta

Merhaba,

Merkezimizde gıdalara, ağır metallere, tinlere ve patojenleri içeren 200den fazla alerjene karşı testlerinizi yapmaktayız. Belirlenen alerjenlerin vücudunuzda oluşturduğu negatif frekans ve semptomları pozitif frekanslarla ortadan kaldırıyoruz. Size özel hazırlayacağımız diyetinizle de beslenmenizi düzenleyerek kısa sürede iyileşmenize yardımcı olmaktayız.

Sevgi ve Saygılarımızla


Sayfa 1 / 2 1 2