Biorezonans Terapi

Rezonans terapileri, her türlü hastalıkta sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini artırmak için kullanılabilir. Aşağıda sıralanmış endikasyonlar, Rezonans terapilerinin kullanım alanı olan konuların bazılarıdır. Ancak, bu terapilerin "kendi başlarına" ve "bilimsel olarak yaygın kabul görmüş" tedaviler olmadığının ve sadece diğer bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir. Biorezonans terapisi ile negatif enerjiye sahip frekanslar saptanarak temizlenmekte ve tekrar vücudumuza yüklenmektedir.

Hücrelerin bilgi alışverişi düzene girdiğinde ve vücudumuzdaki manyetik alanımız temizlendiğinde bağışıklığımız yükselir ve sağlığımıza tekrar kavuşuruz.

Ağır Metaller

Civa ve pek çok ağır metal boyutlarının küçük olması nedeniyle vücuda kolayca girerler DNA çift sarmalının yapısına girerek DNA’MIZI bozabilirler.

Devamı..

Ağrı Tedavileri

Ağrı, bedenimizde bazı şeylerin yolunda gitmediğinin alarmıdır. Fizyolojik olarak ağrı reseptörleri uyarılır, spesifik ağrı lifleriyle beynimize iletilir

Devamı..

Alerjik Hastalıklar

Alerjik hastalıkların tedavisinde öncelikle alerjik etkenlerin belirlenmesi gerekir. Bunun belirlenmesinde kullanılan farklı testler bulunmaktadır.

Devamı..

Bach Çiçekleri

Bach çiçekleri olarak bilinen terapi sistematiği “bütünsel tıp” konusunda çalışan terapistlerin ruhsal problemler için kullandığı yöntemler arasına girdi..

Devamı..

Çölyak Hastalığı

Çölyak hastalığı (Gluten Enteropatisi), bağırsaklardaki sindirimi sağlayan villus (tüysü oluşumlar) denilen yapıların bozulmasına sebep olan

Devamı..

Detoks

Biorezonans yontemi ile organ detoksu (cilt, bağırsak, karaciğer, böbrek atılımının düzenlenmesi) Vucudun ağır metallerden temizlenmesi

Devamı..

Enfeksiyon Hastalıkları

irüs (Herpes, KKKA, Lyme vb…) enfeksiyonları, Bakteri (Streptokok vb…) enfeksiyonları, Maya ve parazit (Toxoplazmoz vb…) enfeksiyonları, Mantar (Candida vb…)

Devamı..

Psikosomatik Hastalıklar

Bach, insanda 38 temel olumsuz duygu durumu; davranış örneği bulunduğunu saptadı ve bu duygu durumlarına uygun çiçek özleri belirledi.

Devamı..

Kronik Hastalıklar

Biorezonans kullanilarak kisilerin devam etmekte oldugu tedavileri kesmeden destek amacli tedaviler yapilabilmektedir.

Devamı..

Karbonhidrat Bağımlılığı

Yapılan işlem kısaca gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisidir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar.

Devamı..

Sigarayı Bırakmak

Biorezonans kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması işlemidir.

Devamı..

Biorezonans ile Zayıflama

Yapılan işlem kısaca gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisidir. Bu terapi karbonhidrat gurubu gıdalar üzerinden yapıldığında iştah azalır, kişi kolayca doymaya başlar. Kişinin yedikleri çok da büyük çaba sarfetmeden, otomatikman azalır

Devamı..