Kliniğimiz

Klinika RezonansDr. Ayşe Yeltik

İstanbul Tip Fakültesi mezunu olan Ayse Yeltik yerli ve yabancı sigorta şirketlerinde danışman doktor olarak çalıştıktan sonra Işık Üniversitesinde işletme masterini tamamlamıştır. Kariyerine büyük bir inşaat firmasının doktoru olarak Romanya, Kazakistan ve Afrika projelerinde devam etmiştir. Uzun yıllar yasadığı yurtdışı ülkelerde bulaşıcı hastalıklar, parazit hastalıkları, meslek hastalıkları konusunda vaka analizleri yapma imkânı bulmuştur.

Ingiltereden NEBOSH (The National Examination Board in Occupational Safety and Health) sertifikasini almaya hak kazanmıştır. Uluslararası isçi sağlığı& is güvenliği ve is yeri hekimliği sertifikaları bulunmaktadır. Yüksek lisans ihtisaslarının akabinde, Rus asıllı İngiliz Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBride tarafından sertifikalandırılan GAPS (Bağırsak Psikoloji ve Fizyoloji Sendromu) Practitioner eğitimini almıştır.


İnsan organizmasının doğadaki tüm maddeler gibi kendine özgü elektromanyetik frekanslar yaydığını bilinen bir gerçektir ve hücrelerin, dokuların, organların, hepsinin kendi özgün frekansları olduğunu ve bir arada kişinin genel frekans spektrumunu oluşturduğu bilinmektedir.

Hasta insanda bu frekanslar sağlıklı insandaki gibi değildir. Alerjen, virüs, toksin, bakteri, amalgam dolgu ve mantar gibi hasta edicilerin de kendilerine has frekansları olduğundan vücudumuza girdiklerinde metabolizmamızın titreşim ahengini bozarak hastalıklara neden olmaktadırlar.

Hastalıklara neden olan bu yabancı frekansları vücudumuzdan ilaç kullanmadan, hastaya zarar vermeden atabilmenin yolu Biorezonans tedavilerinden geçmektedir. Vücudumuzda negatif frekans oluşturan patajenler ve hastalıklar biorezonans sayesinde saptanabiliyor ve temizlenerek manyetik bir minder aracılığıyla tekrar bünyeye iade edilebiliyor. Hücrelerin bilgi alışverişi eski düzenli haline kavuşuyor ve sağlığımıza tekrar kavuşuyoruz. Vücudumuzdaki frekansların dönüştürülme ve azaltılıp çoğaltılma işlemi kökenini akupunktur deneyimlerinden almakta ve geliştirerek teknolojik olarak günümüzde sunmakta.

Biorezonans geleneksel yöntemlerle saptanamayan gizli alerjileri ortaya çıkarabiliyor. Biorezonans ile gizli alerjenler saptanıp tedavi edilmesiyle diğer tüm alerjiler hafifliyor ya da tamamen ortadan kalkıyor. Kronik birçok hastalığın temelinde gizli bir alerjinin bulunduğunu söyleyebilirim. Buğday, inek sütü, koyun yünü, maya mantarı gibi alerjenlerin frekansı silindiğinde hastalık da tedavi edilmiş oluyor.

Biorezonans, bünyede stres yapan faktörleri tarıyor. Bu faktörlerden bir kısmı sistem üzerinde yük oluşturan zehirli maddelerdir. Bu maddelerin frekanslarının sıfırlanmaya çalışılması ile detoksifikasyon gerçekleştirilmiş oluyor. Bünyenin temizlenmesi genel sağlık durumunu iyileştiriyor.

Biorezonansın kullanıldığı alanların başında alerjiler geliyor. Ağrılı eklem ve omurga problemlerinde, spor yaralanmalarında, huzursuz bacak sendromu ve migrende, sebebi anlaşılamayan ağrılarda biorezonans terapisi mutlu eden sonuçlar alınabiliyor. Vazgeçilmek istenen sigara bağımlılığı da biorezonans tedavileriyle rahatlıkla ortadan kaldırıla bilinmekte.

Bir yandan bağışıklık sistemi ile tüm hücrelerimiz arasındaki iyileştirici sinyal mekanizmasını güçlendirirken, diğer taraftan alerjen ve diğer stres yaratan faktörlerin ürettiği sinyalleri baskılar. Vücudun sahip olduğu enerjinin analiz edilerek değerlendirilmesi Biorezonans terapisine özgüdür ve bedenin kendini yenileme sürecinde hızlı ve efektif sonuçlar alınmasını sağlar.

Biorezonans uygulamasında temel prensip hastalığa neden olan gerçek sorunları tespit ederek ağrısız, acısız ve yan etkiye neden olmaksızın, kişiye özel bütüncül yaklaşımla tedavi planı geliştirmektir. Biorezonans katı ve dogmatik bir metot değildir.

İlk biorezonans terapi çalışmaları daha çok alerjiler üzerine yoğunlaşmış olmakla birlikte, yıllar içinde tecrübeler arttıkça biorezonans terapisinin hemen her hastalıkta kullanılabileceği fark edilmiştir. Zaman içinde batı tıbbı ile iyileştirilemeyen hastalıklarda tedaviye dahil olmuştur.

Randevu için Bizimle iletişime geçin: 0212 403 52 22