Covid-19 tedbirleri kapsamında, Koronavirüs tespit edilen kimselerin takibini sağlayan HES Kodu uygulaması ile tedavilerimize devam edeceğimizi duyurmak isteriz. Kliniğimize geldiğinizde HES Kodunuzu bizimle paylaşmanızı, bizleri, kendinizi ve daha sonra tedavi görecek hastaların sağlığını korumak adına hassasiyet göstermenizi rica ederiz.

Hes Kodu Nedir?

HES Kodu, Kontrollü Hayat kapsamında, ulaşım ya da ziyaret gibi işlemlerinizde kurumlarla ve kişilerle, Covid-19 hastalığı açısından herhangi bir risk taşıyıp taşımadığınızı güvenli şekilde paylaşmanıza yarayan bir koddur. Paylaştığınız HES Kodları uygulama üzerinden ya da kurumlara sağlanan servisler aracılığıyla sorgulanacaktır.

HES Kodu Nasıl Alınır?

HES Kodu 3 yöntem ile alınır.

HES Kodunuzu;

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması (IOS ve Android) ile, 2023 kısa numarasına göndereceğiniz SMS ile; HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik Numarası, T.C. Kimlik Seri Numarasının son 4 hanesini yazarak ve 2023’e SMS göndererek,

E-Devlet ile; E-Devlet üzerinden HES Koduna ait işlemler, üretme, silme, sorgulama ve detaylarını görüntüleme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu için Bizimle iletişime geçin: 0212 403 52 22