Geleceğin Tıbbına Hoşgeldiniz

Geleceğin Tıbbına Hoşgeldiniz

Vücut frekanslarımızın titreşim ve ahengi alerjenler, toksinler, virüsler, bakteriler, mantarlar ve hatta amalgam dolgu gibi hasta edicilerin yarattığı kendilerine has frekanslar yüzünden bozulmakta ve hastalıklar oluşmaktadır.

Biorezonans hastalıklara neden olan yabancı frekansları vücudumuzdan temizleyen bir yöntemdir. Biorezonans terapisi ile negatif enerjiye sahip frekanslar saptanarak temizlenmekte ve tekrar vücudumuza yüklenmektedir. Hücrelerin bilgi alışverişi düzene girdiğinde ve vücudumuzdaki manyetik alanımız temizlendiğinde bağışıklığımız yükselir ve sağlığımıza tekrar kavuşuruz.

Biorezonans Terapileri
Biorezonans enerji tıbbı yöntemi olarak kimyasal ilaçlar kullanmadan elektromanyetik frekanslarla ağrısız ve kalıcı tedavi etme yöntemidir. Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın ölçülen hiçbir yan etkisi yoktur. Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilerek hastaya geri verilir ve tedavi sağlanır. Vücudumuzda zararlı frekans oluşturan toksinlerin, bakterilerin, virüslerin, parazitlerin ve hastalıkların negatif manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenir. Vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye geri verilir ve bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur.