Biorezonans ile zayıflama programı

Biorezonans ile zayıflama programı

Biorezonans ile zayıflama programına başlarken öncelikle kişinin yaşam şekli, beslenme alışkanlıklarını inceliyoruz. Merkezimizde tüm işlemler fonksiyonel tıp doktorumuz tarafından yapılmaktadır. İlk gelişinizde oldukça ayrıntılı bir form olan Fonksiyonel Tıp Değerlendirme formlarımızı doldurmanız istenir, kas yağ ölçümü ile beslenme ve programa uyum süreciniz değerlendirilir. Hayat tarzınız, beslenme rutininiz doktorumuz tarafından ayrıntılı bir şekilde incelenir. Tedaviler süresince sporsuz, hareketsiz kalmamanız önemlidir.

Gerektiğinde sizden kan tahlilleri yaptırmanızı isteyeceğiz, bu laboratuar kan testleri sonuçlarıyla da insülin direnci, candida albicans mantarı, tiroid rahatsızlıkları, metilasyon problemleri,  demir eksikliği gibi rahatsızlıklarınız doktorumuz tarafından değerlendirilecek gerekli tıbbi tedaviler yapılacaktır. Bazı durumlarda kişinin metabolizması yavaş çalışıyor olabilir. Gerektiğinde  biorezonans metodu ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi de uygularız. Ayrıca kişi hormonal olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direnci, demir ve d vitamini eksikliği varken, vücut insülin direncinden dolayı glukozu harcamazken istediğimiz kadar diyet yapalım, aç kalalım, kilo veremeyiz, versek bile hemen geri alırız. O yüzden bu gibi tıbbi durumların deneyimli bir doktor tarafından tespiti önemlidir.

Biorezonans ile kilo verme programı kapsamında iştah azaltıcı terapiler uygulanır. Bazı kişiler bölgesel olarak kilo alabilmektedir. Kadınlar en çok kalça, basen bölgesinden, erkekler göbekten kilo alabilmektedirler. Bu durumda kişideki hormonal düzensizlikler ve toksin yükü değerlendirilir. Doktorumuz tarafından gerekli tedaviler ve destekler planlanır. Biorezonans terapilerinin sporla da desteklenmesi istenir.

Biorezonans ile zayıflama tedavimiz, bir şok tedavisi değildir. Doğal bir tedavidir. Bu yüzden de ayda 10 kilo verdirir gibi bir söylem geçerli olamaz. Amacımız iştah kontrolüdür, kişinin iradesinin kuvvetlendirilmesidir, zararlı alışkanlıklardan vazgeçerek hem ruhsal hem de fiziksel bir iyilik hali sağlamaktır. Bu süreç kişinin metabolik durumuna göre değişebilmektedir. Tedavi planı da, süresi de, verilmesi hedeflenen kilo miktarı da kişiye özgüdür. Önemli olan hızlı değil, sağlıklı kilo vermektir. Terapilerimiz  haftada bir gün, birer saatlik en az 3 seans olacak şekildedir. 3 seans sonunda kişi de fonksiyonel tıp doktorumuzun sağlıklı beslenme önerilerine uyuyorsa çok iyi bir iştah kontrolü sağlarız. Danışanlarımız genellikle kendilerini hem ruhsal hem de fiziksel olarak çok daha iyi hissettiklerinden 3 erli paketler halinde terapilerine bir süre daha devam ederler, bu aşamada ondamed cihazımızdan da örneğin metabolizma hızlandırmada ve ya kronik rahatsızlıkların derinlemesine çözümlendirmesiyle ilgili destek alırız. Terapiler süresince aklınıza takılan her türlü soruda doktorumuz size gerek mail gerekse whatsapp üzerinden destek ve motivasyon sağlayacaktır. En az 3 seanslık terapiniz sona erdiğinde sağlanmış olan iştahta azalma siz sağlıklı beslenme düzeninizi koruduğunuzda çok uzun süre devam edecektir. Terapilerimizde vücut frekansınızı nasıl yüksek tutacağınız ile ilgili de bilgiler sunmaktayız. Kısacası bu yolda hiçbir zaman yalnız olmayacaksınız, terapileriniz bitse bile iletişim halinde kalacağız.

Kilo almanın birçok nedeni olduğu gibi, kilo verirken de kontrollu ve çok yönlü bir tedavi uygulamak gerekmektedir. Ayrıca disiplin olmazsa kesinlikle zayıflama şansı da olmaz. Biorezonans ile kilo verenler tedavi programına tam anlamıyla uyanlardır. Biorezonans terapileri titreşiminizi yükselteceğinden motivasyon be uyumla ilgili sorun yaşama şansınız çok azdır. Ancak, hiçbir  tedavi yöntemi ya da haptan tek başına mucize beklenmemelidir. Bizler size zorla birşey yaptıramayız, ancak yol gösterebilir, destek olabiliriz; sonuçta herşeyi başaran siz olacaksınız.