Ağrı Terapileri

BİOREZONANS İLE AĞRI TERAPİLERİ…

Ağrı, bedenimizde bazı şeylerin yolunda gitmediğinin alarmıdır. Fizyolojik olarak ağrı reseptörleri uyarılır, spesifik ağrı lifleriyle beynimize iletilir ve beynimizde ağrı bölgesinde bilgi işlendikten sonra ağrıyı hissederiz. Aslında organizmayı korumak için ağrı çok önemlidir. Zarar verici hareketlerden, maddelerden kaçınmamızı sağlar.

biorezonas_ile_agri_tedavileri

BİOREZONANS CİHAZI DOKUNUN AĞRI İÇİN ATTIĞI ÇIĞLIĞI DUYMAKTA VE BLOKE EDİLMİŞ ENERJİYİ TEKRAR HAREKETE GEÇİREREK ETKİ SAĞLAMAKTADIR.

 

BİOREZONANS İLE AKUT VE KRONİK AĞRILAR KISA SÜREDE DİNDİRİLMEKTEDİR

 Biorezonans ile akut ve kronik ağrılar tedavi edilebilmektedir. Biorezonans ile akut ağrıların şiddeti azaltılabilir, kronik ağrılarda ise ağrıya neden olabilecek etkenler araştırılır, tespit ve tedavi edilir. Vücudda ağrıya neden olan blokajlar bulunup Biorezonans ile tedavi edilirken kişinin psikolojik durumuna uygun  tedavi protokolleri de kullanılmaktadır.  

Biorezonans, fibromiyaljide etkili bir terapi yöntemidir…

Fibromiyalji nedeni tespit edilemeyen, yaygın vücut ağrıları ile kendini gösteren, kaslarda, ensede, sırtta ,bel, kol, bacak ve kalça ekleminde belirgin ağrı ile seyreden bir hastalıktır. Sürekli halsizlik, yorgunluk, isteksizlik, mutsuzluk da bulgular arasındadır. Bu hastalarda uyku bozuklukları, vücutta ağrılı hassas noktalar, eklemlerde sabah sertliği, ellerde ve kollarda uyuşma, şişlik hissi gibi şikayetler vardır. Bağırsak çalışmasında düzensizlikler; kabızlık, gaz şişkinliğine de sık rastlanır. Sancılı ve düzensiz adet, tiroid hastalıkları, glikoz toleransı bozukluğu gibi hormonal bozukluklar da şikayetler arasındadır.

Fibrolmiyalji hastalarında yapılan kan ve görüntüleme tetkiklerinde ağrıyı açıklayacak patolojiye rastlanmaz. Bu nedenle çoğu hastanın bu bulguları psikolojik olarak algılanır ve bu yönde tedavi edilmeye çalışılır. Fibromiyaljinin biorezonans test ve tedavi sistematiği ile oldukça büyük bir oranda tedavi şansı vardır. Besin alerjilerinin tespit ve tedavisi, bağışıklık sistemini zorlayan, ağrıya sebep olabilecek patojenler, toksik maddeler; ağır metallerin vücuttan uzaklaştırılması, bağırsak florasının tedavi edilmesi ile kalıcı sonuçlar elde etmek mümkündür. Biorezonans ile kişinin hassas yapısına uygun terapiler uygulanır, Kişiye özel tedavi planlaması ile çok başarılı sonuçlar elde edilir.